Nasza historia

Jak to się zaczęło

Fundacja Matematyków Łódzkich powstała z inicjatywy grupy entuzjastycznych matematyków i nauczycieli akademickich z Łodzi. Zainspirowani potrzebą wsparcia edukacji matematycznej w regionie, postanowili połączyć swoje siły i zasoby. Po wielu spotkaniach i dyskusjach, w których omawiali cele i strategię działania, oficjalnie założyli fundację.

Nasze cele

Dokąd zmierzamy

Fundacja Matematyków Łódzkich jest organizacją pozarządową, której celem jest budowanie świadomości wpływu matematyki na rozwój naszej cywilizacji, kształtowanie otaczającej nas rzeczywistości i funkcjonowanie współczesnego społeczeństwa.

We Are Professionals

We will guide you throughout the process

Mollitia itaque itaque expedita dolore tempora corporis fugiat illum eos et dolorem voluptas nobis quod culpa suscipit et doloribus odit.

Feature Box

The purpose of a feature box is to provide concise and relevant information, such as key points, quick facts, or important details, in a way that stands out from the surrounding content. This helps users easily identify and focus on the most important aspects of the content being presented.

Feature Box

Fundacja Matematyków Łódzkich

Nasze Cele

Budowanie świadomości znaczenia matematyki i jej możliwości aplikacyjnych w funkcjonowaniu współczesnego społeczeństwa.

Działania wspierające realizację programów edukacyjnych i badawczych dotyczących matematyki i jej zastosowań.

Popularyzacja matematyki i jej zastosowań.

Rozwijanie zainteresowań, w szczególności dzieci i młodzieży, w dziedzinie nauk matematycznych.

Działalność edukacyjna w zakresie podnoszenia poziomu edukacji matematycznej w szkołach wszystkich szczebli.

Propagowanie i szerzenie edukacji matematycznej w formach alternatywnych do edukacji szkolnej.

Wspieranie osób utalentowanych matematycznie na każdym szczeblu edukacji i kariery.

Image

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et.

Prezes Fundacji

Jarosław Swaczyna

jaroslaw.swaczyna@p.lodz.pl

Millimeter Planning

Rerum accusantium sed nemo voluptatem maiores possimus. Qui quidem sit sit debitis sit veritatis tenetur. Voluptatum quo rerum aliquam ea quia explicabo odit enim. Corrupti ut et voluptates provident. Est facere illum reiciendis hic esse. Recusandae est eligendi ratione. Hic et est distinctio commodi voluptatem numquam. Velit deserunt quo cum cupiditate. Labore pariatur blanditiis corrupti nihil. Rerum deserunt praesentium.

Voluptate repellendus cupiditate autem dolores neque cumque tempore. Cum quo dolor facere. Sint aspernatur blanditiis vel dolorem. Et aut et ea quia aut rerum et. Minima qui et. Autem illum consequuntur et nesciunt culpa dignissimos. Quae maxime ratione autem et perferendis maxime voluptatibus et blanditiis. Omnis et non quia voluptatem fugiat et reiciendis. Hic autem culpa. Autem temporibus rem eaque. Voluptate accusamus eos.

REGON 527208787

Numer konta (BNP Paribas):

Get News

Excepturi ea consequuntur fugiat deleniti dolore suscipit doloribus qui

Kontakt.

Aleja Politechniki 8